Menubakken
-
Deksel RPET @201mm hoogte 27mm transparant, tbv suikerriet kom 1000319
160 stuks 1000303
0,31 p/st(49,20) -
Deksel OPS anti fog 255x190x20mm transparant
320 stuks 1001328
0,46 p/st(147,79) -
Deksel PP 21x16cm transparant
300 stuks 1001371
0,36 p/st(107,08) -
Deksel PP 225x180x13mm transparant (tbv 1001766-1001767)
210 stuks 1002183
0,41 p/st(86,00)

